Warsztaty menedżerskie

Od maja gorąco zapraszamy nasze dopiero co opracowane szkolenie z efektywności osobistej. Jest to trening stworzony przede wszystkim dla specjalistów z spółek  sektora prywatnego z branży przetwórczej, telewizyjnej oraz sieci handlowych.

Szkolenie koncentruje się na zagadnieniach aktualnych w kryzysie gospodarczym. Program akcentuje kwestie które niemal zawsze pojawiały się w sugestiach uczestników poprzednich szkoleń.  Staramy się teraz odpowiedzieć na kwestie bolące pracowników w aktualnej sytuacji gospodarczej.

Warsztat prowadzi nietypowo nie nasz regularny konsultant Tomasz Nowak . Ten projekt chcemy zdelegować Józefinie Wydrzyckiej, która opracowała ten warsztat. Jest ona młodym ale świetnie zapowiadającym się doradcą . Dopiero co obroniła pracę habilitayjną w tematyce tego szkolenia.

Warsztaty menedżerskie chcemy realizować w wielu chwalonych przez uczestników ośrodkach szkoleniowych, które mają dobre sale szkoleniowe. W pakiecie oferujemy opcję skorzystania z udogodnień hotelu, np. basen, sauna i fitness.

Logistykę i płatności zapewnia nasz sprawdzony podwykonawca – spółka Training Projects. To pod jej logiem będzie organizowane to szkolenie. Ponieważ ilość miejsc jest niewielka – dbamy o kameralny charakter kursów – zapraszamy do wczesnej rejestracji miejsc dla uczestników.

Każdy kursant otrzyma po szkoleniu materiały poszkoleniowe w formie skrypu  oraz miesiąc bezpłatnych konsultacji drogą e-mail, a dodatkowo rabat w naszym  internetowym forum eksperckim. Zapraszamy wszystkich na kurs.