Audyt oczekiwań szkoleniowych – wyjazdy integracyjne

Poznając plany szkoleniowe pracodawcy  w zakresie wyjazdów incentive, pracujący dla nas instruktorzy zadają szefowi personalnemu oraz funkcyjnemu szefowi szkolonych pracowników ogrom pytań.
Planując  małe i duże  imprezy,  musimy z całą pewnością rozumieć, w jakie plany wpisują się przeprowadzane wyjazdy  integracyjne i eventy team building .
Typowe pytania dla pracodawców:
Co jest pierwszoplanową intencją projektu?
Kim są uczestnicy?
Które tematy akcentujemy na szkoleniu, np. motywowanie a może podejmowanie decyzji?
Jak bardzo adrenalinowe maja być zadania?
Jakie miejsce będzie najlepsze?
Jaka może być maksymalna kwota na szkolenie?
Czy są jakieś zadania, których nie organizować bo grupa ich nie polubi albo ma ich przesyt?
Takich zagadnień jest wiele więcej. Wywiad z pracodawcą trwa często ponad dwie godziny. Tylko głębokie poznanie potrzeb pozwala przygotowanie sensownego harmonogramu wyjazdu.

ZESTAW CIEKAWYCH INFORMACJI ODNOŚNIE INTEGRACJI Z MINIONEGO MIESIĄCA:
– Najczęściej wspomianana w zapytaniach od klientów  forma zadań team building : gry inżyniersko kostrukcyjne
– Najwyżej ocenione w ankietach po warsztacie zabawy – opinie uczestników: gry plenerowe bez zadań ekstremalnych
– Statystyczna liczebność grupy zajęciowej: pięćdziesiąt osób.
– Oczekiwane przez grupe dni tygodnia na konferencję: czwartek.
– Najchetniej zamawiana destynacja: Sudenty

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od jedenastu lat wykonujemy zlecenia w branży incentive pod marką Training Projects. Wykonujemy plenerowe szkolenia team building i niezwykle dynamiczne wyjazdy integracyjne dla różnych zespołów.
Pracujemy jako ekipa animatorów zajęć z doświadczeniem menedżerskim ale także kwalifikacjami związanymi z turystyką kwalifikowaną, co umożliwia nam realizację eventów w formie plenerowej, łącząc budowanie postaw pracowniczych oraz zabawę o wysiłkowym charakterze. Pracujący dla nas szkoleniowcy to także laureaci wielu nagród i nietuzinkowe osobowości.
Nasze nietuzinkowe wyjazdy integracyjne i edukacyjne szkolenia team building są cenione przez wiele firm z całego kraju.
Jesteśmy świadomi, że zadowalające szkolenie lub wyjazd to także wygodny hotel. W wyselekcjonowanej bazie posiadamy ponad sto urokliwych destynacji górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Rekomendujemy sprawdzone imprezy integracyjne i  team building.Zwykle pracujemy na terenie Jury, nad Zegrzem oraz na Kaszubach. Zalecamy  lokalizacje mniej znane . Gdy jest ciepło pracujemy na terenie otwartym, a jeśli pogoda jest zła – w salach konferencyjnych.