Studia kierownicze w miejsce szkoleń

Ceny studiów menedżerskich były w ostatnim roku różne i zależy to od prestiżu ośrodka akademickiego, proporcji zajęć praktycznych do teoretycznych, języka wykładowego i szkoły z zagranicy, która wydaje zaświadczenie wybranego kursu. Znaczenie ma także relacja ze studentami rodzimych pracowników naukowo-dydaktycznych oraz to, czy prowadzą zajęcia szefowie znanych firm, czy doktorzy uczelni uniwersyteckich lub zawodowych. Czy raczej opłaca się wybrać cykl szkoleń aniżeli studia menedżerske?
Pracownicy, którym zależy na tytule zawodowym będą zmuszeni zaoszczędzić w tym celu przynajmniej 20 tysięcy pln. Jednak za równoważność najdroższych studiów da się nabyć niezły samochód. Niektóre programy opisanych studiów znajdują się tu: Wyjątkowe Szkolenia  Skuteczne Myślenie Strategiczne .
W tym artykule opisuję kilka charakterystycznych dla branży szkół wyższych zajęć w ramach akademickich projektów dla osób pełniące funkcję szefa.
21 tys. zł kosztują zajęcia dla osób pełniące funkcję szefa organizowane w Wyższej Szkole Biznesu i Finansów. Kurs trwa 4 trymestry i kwota została rozłożona na równe raty. Gdy potencjalny student ma zamiar uiścić jednorazową opłatę, może liczyć na 5 procent rabatu. Mimo, iż całość kosztu studiów nie jest wygórowana, zajęcia prowadzi kadra akademicka z London High School (GB) oraz Bradford University.
Droższą kwestią będą studia z zakresu kompetencji kierowniczych w Katowicach, w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Akademii Ekonomicznej. Cena takich semestrów kształtuje się od 7000 do 7500 dolarów. Tu także można zapłacić w malejących ratach. Zajęcia prowadzone są w całości w języku obcym. W ramach studiów menedżerskich jest możliwość wybrać trzy praktyczne kierunki.
Dla wielu uosobieniem marzeń byłyby studia menedżerskie na AGH. Tam roczny okres studiowania kosztuje około 18 tysięcy Euro. Przy tej kwocie wpłata wstępna, która wynosi 800 zł będzie dla kandydata niewysoka. Ta znana szkoła wyższa przyciąga poszukujących studiów dla menedżerów wspólnymi projektami z renomowanym kampusem uniwersyteckim i licznymi dyplomami, potwierdzającymi wysoką jakość dydaktyki. Szkoła śledzi drogi zawodowe  absolwentów, którzy w dużej części są zatrudnieni w dużych spółkach w kraju i za granicą.

O NAS
Ten serwis prowadzi kwartet doświadczonych fachowców prowadzących wykłady biznesowe z bardzo wielu branż.
Twórcą niniejszego opracowania jest  Rafał Szczepanik , trener prowadzący szkolenia z motywowania i jednocześnie twórca gier i symulacji w dziedzinie  pomiaru satysfakcji pracowników.
W tym miejscu mówimy   o:
– analizy zaangażowania załogi w różnych korporacjach
– ankiety rozwojowe
– programy rozwojowe z kompetencji społecznych i biznesowych
– wyjazdy incentive
– zarządzanie personelem
Z satysfakcja gościmy Państwa w blogu i zachęcamy do kolejnych odwiedzin na naszej witrynie.